Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Priori İdebenone Facial Cleanser 180 ml


Ürün kodu: #11799
Son kullanma tarihi:

Tüm Priori Ürünleri

Anti - aging günlük temizleyici

Bu ürünle birlikte 2,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
216,00 TL 216,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Priori İdebenone Facial Cleanser 180 ml

Anti - aging günlük temizleyici

Açıklama :

Cildi nazik bir şekilde temizleyip ölü hücrelerden arındırırken bir yandan da cildin koruyucu bariyer fonksiyonlarını güçlendirir.

Kullanım Şekli :
Avuç içine bir miktar ürünü alın. Su ile hafif beyazlaşana kadar cilt üzerinde masaj hareketleri ile uygulayın. Ilık su ile durulayın.

İçsel ve Dışsal Yaşlanma ile Savaşabilen İlk Antiosidan !

Bugüne dek keşfedilmiş olan en etkili anti aging molekülü İdebenone, klinik olarak kanıtlanmış etkinliği ile erken cilt yaşlanmasında serbest radikal koruması ve cilt yenilenmesinde yepyeni bir aşama sunuyor.

İdebenone; ciltte içsel ve dışsal kaynaklı oksidatif strese karşı savaşır ve nötralize eder.

İdebenone; doğrudan mitokondri zarını hedef aldığından hücreleri yaşlanma ve oksidatif strese karşı merkezinde korur.

İdebenone; toksik serbest radikalleri etkin bir şekilde notralize ettiğinden hücreleri canlandırır.

İdebenone; oksidatif stres altında bulunan hücrelerin kendi kendini onarması için gerekli ortamı sağlar.

Nasıl Etki Eder ?


Hücresel yaşlanmayı hedef alır, mitokondrinin enerji üretimi sonucunda ortaya çıkardığı serbest radikallerin eliminasyonunu sağlar. Hücresel yaşlanmayı engeller.

Neden Eşsizdir ?

Vitamin ve botanik antioksidanların aksine İdebenone solunum zincir antioksidanıdır. Yaşlanma belirtilerini düzeltirken bir yandn da çevresel serbest radikal baskısına karşı test edilmiş antioksidanlar için en yüksek değer olan Çevresel Koruma Faktörü ( EPF 95 ) ile cildi korur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.