Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Priori Natural Daily Protection SPF 25 75 ml


Ürün kodu: #11777
Son kullanma tarihi:

Tüm Priori Ürünleri

Renkli güneş koruyucu

Bu ürünle birlikte 1,77 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
177,00 TL 177,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!
Priori Natural Daily Protection SPF 25 75ml

Etki ve Özellikleri:
% 98,4 doğal olan bu güneş koruyucu hem genil spektrumlu UV koruması sağlar hem de cilde hafif bir renk katar. İçeriğindeki kahve meyvesi ekstresi ile anti-Aging faydalar sağlar.

İçerik:
% 0,1 CoffeeBerry

Kahve bitkisinin meyvesi = CoffeeBeryyy... Doğanın en güçlü Anti-Aging Botaniği
CoffeeBeryyy ekstresi meyve ve sebzelerin Antioksidan değeri ile test edilmiş olup, ORAC değeri 15.000'dir ve yeşil çaydan 3 kat daha güçlüdür. İçeriğindeki güçlü polifenol antioksidanlar sayesinde muhteşem antiaging faydalar sağlar.

Kullanım Şekli:
Nemlendirici sonrası günlük güneş koruyucu olarak kullanılabilir. Yüzme, terleme ve yoğun güneşe maruziyet sonrası tekrarlanması önerilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.