Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Priori Radiance Eye Serum 15 ml


Ürün kodu: #11771
Son kullanma tarihi:

Tüm Priori Ürünleri

Olgun ciltler anti aging göz çevresi serumu...

Bu ürünle birlikte 1,74 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
174,00 TL 174,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Priori Radiance Eye Serum 15 ml

Göz çevresi için aydınlatıcı, toparlayıcı serum
.

Açıklama :
 
%99,2 oranında doğal, özellikle göz çeveresi için üretilmiş hafif bir serumdur. Göz çevresindeki ince çizgi ve kırşıklıkların görünümde azalma sağlar.

İçerik :
% 0,5 CoffeeBerry

Kahve bitkisinin meyvesi = CoffeeBeryyy... Doğanın en güçlü Anti-Aging Botaniği
CoffeeBeryyy ekstresi meyve ve sebzelerin Antioksidan değeri ile test edilmiş olup, ORAC değeri 15.000'dir ve yeşil çaydan 3 kat daha güçlüdür. İçeriğindeki güçlü polifenol antioksidanlar sayesinde muhteşem antiaging faydalar sağlar.

Kullanım Şekli :
Sabah ve akşam göz çevresine, göz kapağı hariç masaj yaparak uygulanır.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.