Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Priori Tightening Serum 30 ml


Ürün kodu: #11772
Son kullanma tarihi:

Tüm Priori Ürünleri

Sıkılaştırıcı Anti-aging serum.

Bu ürünle birlikte 2,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
225,00 TL 225,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Priori Tightening Serum 30 ml

Sıkılaştırıcı, toparlayıcı serum

Etki ve Özellikleri:
% 99,2 oranında doğal ipeksi, hafif bir serumdur. Ciltte sıkılaşma ve toparlama etkisi gösterir.

İçerik :
% 0,5 CoffeeBerry

Kahve bitkisinin meyvesi = CoffeeBeryyy... Doğanın en güçlü Anti-Aging Botaniği
CoffeeBeryyy ekstresi meyve ve sebzelerin Antioksidan değeri ile test edilmiş olup, ORAC değeri 15.000'dir ve yeşil çaydan 3 kat daha güçlüdür. İçeriğindeki güçlü polifenol antioksidanlar sayesinde muhteşem antiaging faydalar sağlar.

Kullanım Şekli :
Temiz cilde nemlendiriciden önce pompalayarak uygulanır. Sonraki ürünü uygulamadan kuruması için birkaç dakika beklenmesi tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.