Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Procap Balık Yağı 100ml


Ürün kodu: #20417
Son kullanma tarihi:

Tüm Orion Ürünleri

BALIK YAĞI İÇEREN SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA 100ml

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,90 TL 39,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Procap Balık Yağı 100ml

Balık yağı, Ayçiçeği yağı (Oleum Helianthus Annuus), Sukraloz (Tatlandırıcı), Deiyonize su, DL--tokoferil asetat, Kolekalsiferol, Retinil palmitat, Portakal aroma vericisi, Yağ asitlerinin mono ve digliseritleri (Emülgatör).

Kullanımı: Takviye edici gıda olarak günde 1 ölçek Procap Balık Yağı kullanılması önerilir. Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Procap Balık Yağı 4-10 yaş arası çocukların kullanımına uygundur. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ve ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Muhafazası: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Kullanmadan önce şişeyi ters çevirerek kuvvetlice çalkalayınız.

İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026 Takviye Edici Gıda

Menşe Ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşeninin menşe ülkesi gıdanın menşe ülkesinden farklıdır)

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.