Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Prolice Bitlenmeye Karşı Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #19095
Son kullanma tarihi:

Tüm Prolice Ürünleri

Bitlenmeye karşı çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilen şampuan

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 20 İNDİRİMLİ 
37,90 TL 30,32 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Prolice Bitlenmeye Karşı Şampuan 200 ml
Bitti Gitti...

Böcek ilacı içermez. Klinik olarak test edilmiştir.

Prolice şampuan 2 yaş üzeri çocuklarda ve yetişkinlerde baş biti ve sirkelerinin yok olmasında kullanılmaktadır.
Prolice şampuan içeriğindeki içeriğindeki mineral yağı bitlerin ve sirkelerin koruyucu tabakalarını çözerek onları kurutur. Ayrıca mineral yağ  viskositesi sayesinde bitin solunum yolunu bloke ederek biti boğar.

Prolice Şampuan  Kullanım Şekli
Yeterli miktarda Prolice şampuanı kuru saça uygulayın ve tüm saç derisini kapladığından emin olun. Saç diplerinden başlayarak uçlarına kadar masaj yaparak uygulayın. 10 dakika bekledikten sonra su yardımıyla saçı iyice köpürtün. Ardından saçı durulayın ve tamamen durulandığından emin olun.

Prolice Şampuan Bileşimi
Mineral yağ, yüzey aktif madde, esans
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.