Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Protefix Diş Protezleri Temizleyici 32 Tablet


Ürün kodu: #15720
Son kullanma tarihi:

Tüm Protefix Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Protefix  Diş Protezleri  Aktif Temizleyici 32 Tablet

Doğal dişlerde olduǧu gibi, protezlerde de yiyecek artıkları kalır. Yiyecek artıkları protezin içine kaçtığı taktirde, ağrılı enfeksiyonlar meydana gelebilir, çünkü diş protezi takıldıǧında doǧal ağız florası kaybolduǧundan aǧzın tamamıyla kendiliğinden temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Bu yüzden böyle bir durumda yalnızca diş fırçasına deǧil, daha etkili bir temizleme tabletine güvenmeniz gerekmektedir.

Protefix Aktif Temizleyici, yüksek temizleme gücü ve koku giderici etkisiyle size bu konuda yardımcı olacaktır. Protefix Aktif Temizleyici bileşimi sayesinde yeterli miktarda oksijen içermektedir. Protezi malzemesine zarar vermeden kendiliǧinden, hızlı ve mükemmel bir şekilde temizler.

Protezinizi temizlemek için yarısı ılık su dolu bir bardaǧa bir adet Protefix Aktif Temizleyici tabletini atın. Ardından diş protezini bardaǧın içine koyun ve 15 dakika bekleyin.Tekrar takmadan önce temiz su ile durulayın. Böylece size gün boyunca güvenlik duygusu veren temiz ve ferah bir proteze sahip olacaksıniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.