Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Provenance Dark Circle Eye Cream 40 ml


Ürün kodu: #6334
Son kullanma tarihi:

Tüm Provenance Ürünleri

Bu ürünle birlikte 2,28 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
228,00 TL 228,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

PROVENANCE DARK CIRCLE EYE CREAM 40 ML (GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ)

Açıklama :

Göz çevresi yüzün diğer alanlarına göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu bölgede oluşan problemlerin başında gözaltı torbaları, siyah halkalar ve kırışıklıklar gelir. PROVENANCE Dark Circle Eye Cream yeni etkin bileşik formülü ve içerdiği güzelleştirici bitkisel özlerle göz çevresinde oluşan tüm bu problemleri azaltarak daha genç görünmenize yardımcı olur. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

İçerdiği Eyeliss (Sederma , Fransa), yeni Dipeptide kompleks ile göz altı torbaları ve kırışıkların görünümünü azaltmaya yardımcı etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır.

İçerdiği MDI kompleks (Atrium Biotechnologies) ve özel glikozaminoglikanlar ile göz altı siyah halkalarını azaltmaya yardımcı etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır.

İçerdiği B3 vitamini ile çok yönlü cilt güzelleştirici etkileri klinik olarak kanıtlanmıştır.

İçerdiği bitkisel gliserin, cildin epidermal yapısındaki çok değerli nemi tutarak cildinizin uzun süreli nemlendirilmesini sağlar

İçerdiği A vitamini ve E vitamininin mükemmel uyumuyla cildi dış etkenlerden korur.

Cildin bütün gün nemlenmesini sağlayan yüksek oranlı Omega - 3 Yağ asitleri içeren organik keten tohumu yağı içerir.

İçerdiği yüksek oranlı Omega -6 yağ asitleri ile Hodan Yağı ve Aloe Vera cildi düzenler, yumuşatır ve pürüzsüz bir kalıcılık sağlar.

PH dengelidir , formaldehid ve koruyucu içermez, komedojenik değildir.

Kadın ve erkeklerde, kuru, normal, karma, yağlı ve hassas ciltlerde, göz çevresi kırışıklıklarını önleyici, gözaltı torbalarını ve koyu renkli halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

İÇERİK:

Eyeliss (Sederma, Fransa -Soy isoflavonoidleri) ve MDI kompleks (Atrium Biyoteknolojileri), B3 vitamini, bitkisel Gliserin, A ve E vitaminleri, Keten Tohumu yağı, yüksek oranlı Omega 3 yağ asitleri, Hodan yağı, Aloe Vera, yüksek oranlı Omega-6 yağ asitleri

KULLANIM ŞEKLİ :

Düzenli olarak sabah akşam temizlenmiş ve kurulanmış gözaltı bölgesine parmak uçlarıyla yumuşak dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak uygulanmalıdır. Göz içine temastan kaçınınız. En az 2 ay düzenli kullanımı tavsiye edilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.