Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Prozinc Fresh Şampuan 300 ml


Ürün kodu: #19089
Son kullanma tarihi:

Tüm Prozinc Ürünleri

Saçlardaki kaşıntı, kepek, yağlanma ve dökülme gibi sorunların çözümüne yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 0,38 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
38,00 TL 38,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Prozinc Fresh Şampuan 300 ml
 
İçeriğindeki Doğal Complex, saçlarda gözle görülür parlaklık ve yumuşaklık sağlarken; saçlı derideki kaşıntıyı, kepeklenmeyi ve fazla yağ üretimini engeller.
İçeriğindeki Glycerin, Lactilol ve Xylitol, saç derisinde uzun süreli nemlendirme sağlar ve yatıştırır; deri bariyerinin tahrip olmasını engeller.
İçeriğindeki Trichogen, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.
İçeriğindeki Hydrolyzed Keratin, saçın hasar görmüş saç yüzeyinde yoğun bakım sağlar.
Tüm saç tipleri için uygundur.
Günlük kullanıma uygundur.
Paraben içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 
 
Prozinc Fresh Şampuan nasıl kullanılmalı?

 
Prozinc Fresh Şampuan’ı avuç  içine yeterli miktarda döktükten sonra ıslak saça dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. Bu işlemi 2-3 dakika boyunca sürdürün. Ardından saçı iyice durulayıp ihtiyaç kadar aynı işlemi tekrarlayın.
 
Prozinc Fresh Şampuan’ın başka bir şampuan ile birlikte kullanılması önerilmemektedir. Düzenli ve sürekli kullanılması önerilmektedir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.