Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Prozinc Fresh Şampuan Set 2 x 300 ml - Çanta Hediyeli


Ürün kodu: #20742
Son kullanma tarihi:

Tüm Prozinc Ürünleri

Prozinc Fresh Havasız Kalan Saçlar İçin Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 42 İNDİRİMLİ 
69,50 TL 40,00 TL
Stok durumu: Süper Hızlı Gönderim | Gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

ProZinc Fresh Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Havasız Kalan Saçlar İçin Bitkisel Saç Bakım Şampuanı

Prozinc Fresh Şampuan herhangi bir örtü ( eşarp, şapka, kask vb.) nedeniyle havasız kalan düzenli oksijen alamayan saçlardaki yağlanma, kaşıntı, kepek, ve dökülme gibi sorunların çözümüne yardımcı olan saç bakım şampuanıdır.

ProZinc Fresh Havasız Kalan Saçlar İçin Şampuanın Bileşimindeki Doğal Complex, saçlarda gözle görülür parlaklık ve yumuşaklık sağlarken; saçlı derideki kaşıntıyı, kepeklenmeyi ve fazla yağ üretimini engeller.

ProZinc Fresh Şampuanın Bileşimindeki Glycerin, Lactilol ve Xylitol, saç derisinde uzun süreli nemlendirme sağlar ve yatıştırır; deri bariyerinin tahrip olmasını engeller.

ProZinc Fresh Şampuanın Bileşimindeki Trichogen, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

ProZinc Fresh Şampuanın Bileşimindeki Hydrolyzed Keratin, saçın hasar görmüş saç yüzeyinde yoğun bakım sağlar.

ProZinc Fresh Havasız Kalan Saçlar İçin Bitkisel Şampuan Tüm saç tipleri için günlük kullanımına uygundurr.

Prozinc Fresh Şampuan paraben içermez ve dermatolojik olarak hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.

ProZinc Fresh Havasız Kalan Saçlar İçin Ferahlatıcı Şampuanın Kullanımı:Islatımış saç ve saç derisine bir miktar dökerek dairesel hareketlerle masaj yapılarak, köpürterek uygulanır ve 2-3 dakika bekletilerek saçı iyice bol ılık suyla durulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.