Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Prozinc Quinoa Saç Maskesi

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #20741
Son kullanma tarihi:

Tüm Prozinc Ürünleri

Prozinc Quinoa için geliştirilen Color Care Therapy System; Kinoa Yağı, üzüm çekirdeğinden elde edilen Procyanidin ve E-vitamininden oluşmaktadır.

Bu ürünle birlikte 0,64 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
64,00 TL 64,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Kinoa Nedir?

Kinoa binlerce yıl önce İnka Uygarlığı tarafından keşfedilen ve ilk hasadı her yıl bizzat imparator tarafından yapılan, protein bakımından çok zengin ve temel amino asitlerin hepsini içeren bir bitkidir.

Saçlarınızda Kinoa Mucizesi

Prozinc Quinoa için geliştirilen Color Care Therapy System; Kinoa Yağı, üzüm çekirdeğinden elde edilen Procyanidin ve E-vitamininden oluşmaktadır.

Color Care Therapy System;Çevresel Etkilere Karşı Saçlarınızda bir kalkan görevi görerek;

Saç Boyasını Saça Hapsederek, 

Saç Renginin Solmasını ve Fön vb. sebeplerle saçın maruz kaldığı Isının Neden Olduğu Hasarı Engellemeye,

Saç Derisinin Yeniden Dengelenmesine ve Saçlarınızın daha da parlamasına yardımcı olur.

KullanımTalimatı:

Prozinc Quinoa (Kinoa) Color Care Therapy Saç Maskesini, avuç içine yeterli miktarda döktükten sonra, ıslak saça dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın ve köpürtün.

Daha etkili bir sonuç için 2-3 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.

İhtiyaç duymanız durumunda bu işlemi tekrar edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.