Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Prozinc Saç Bakım Kremi 300 ml


Ürün kodu: #18646
Son kullanma tarihi:

Tüm Prozinc Ürünleri

Tüm saç tipleri için uygundur.

Bu ürünle birlikte 0,30 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
29,50 TL 29,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Prozinc Saç Bakım Kremi 300 ml

Protein yapısındaki phytokeratin sayesinde saçın zamnla tarama fön, hava kirliliği. güneş ışınları nedeniyle kaybettiği elastikiyet ve canlılığı geri kazanmasına yardımcı olur.
Kimyasal uygulamalar, ısı, şekillendiriciler ve UV ışınlarının neden olduğu fiber friksiyonların önlenmesine yardımcı olur.
Hasar görmüş saçın yüzeyinin onarılmasına ve saçın sağlık dinamiklerinin kazanılmasına yardımcı olur.
İçeriğindeki bitki özlerinden oluşan özel kompleks sayesinde saç diplerindeki kan dolaşımını düzenleyerek , saçın beslenmesine, sebum salgısının düzenlenmesine, saç folikülünün güçlenmesine, canlanmasına, parlaklık, yumuşaklık ve hacmin geri kazanılmasına yardımcı olur.
Saçın üzerinde koruyucu bir film ytabakası oluşturarak serbest radikallerin zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olur.
Tüm saç tipleri için uygundur.
Günlük kullanıma uygundur.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
renklendirici içermez
Paraben içermez.

Prozinc Şaç Kremi Kullanım Şekli
Saçlar şampuanla yıkandıktan sonra durulanır . Durulama sonrası Prozinc Saç Kreminden avuç içine yeterli miktarda alınır. Saç uçlarından başlayarak saça yedirilir. 2-3 dakika bekletilir ve durulanır. Durulama süresi uygulama süresinden daha uzun olmalıdır. Daha etkin bir sonuç için Prozinc Saç şampuanları ve prozinc saç maskesi ile birlikte kullanılması önerilmektedir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.