Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

PsiBands Bulantı Önleyici Bileklik


Ürün kodu: #7966
Son kullanma tarihi:

Tüm Psibands Ürünleri

Hamileler için ilaç içermeyen mide bulantı önleyici bileklik

Bu ürünle birlikte 0,95 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
95,00 TL 95,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

PsiBands Bilek Bantı

Psibands; hamilelikte sabah bulantısı, hareket/seyahat, kemoterapi ve ameliyat sonrası anestezi nedeniyle yaşanan mide bulantılarını gidermek için kullanılır. Psibands mide bulantısının ilk hissedildiği anda ihtiyaç duyulduğu kadar takılabilir. (48 saate kadar) Seyahat veya ameliyat öncesinden 5 dakika önce de takılabilir. Aku-basınca verilen tepki kişiden kişiye değişir. Bazıları bir kaç dakika içinde rahatlarken, diğerleri değişikliği saatler veya günler sonra da fark edebilir. 

Kullanım Şekli 

1. Bir elinizi bileklerinizin içi tarafına, bileğin başladığı yerden itibaren 2, 5 parmak mesafeye koyun. Bu yere Nei-kuan aku basınç noktası denir. Düğme iç tarafa, kadran dış tarafa bakmalıdır. 
2. İki bant da aynı anda kullanılmalıdır. 
3. Psibands'in bilekliği kendi el bileğinizin kalınlığı kadar saat takar gibi ayarlayınız. Psiband bilekliği, el bileğinizi fazla sıkmamalıdır ve aynı zamanda rahat olmalıdır. 
4. Nei-kuan aku-basınç noktasındaki basıncı arttırmak (saat yönünde çevirerek) veya azaltmak (saat tersine çevirmek) için, kadranı döndürün. 

Uyarılar 

Psibands bantlar sadece Nei-kuan aku -basınç noktası üzerinde kullanılmalıdır. Başka bir yerde kullanılması mide bulantısını geçirmez. Psibands'ın etkinliği hastadan hastaya, veya hastanın bireysel karakter özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Mide bulantısı ve kusma ciddi hastalıkların habercisi olabilir. Bu belirtiler devam ederse, bir doktorla görüşün. Düğme cildinizde geçici ve görülebilir bir halka bırakabilir. Bantların veya düğmelerin altında cilt kaşınması, ağrı veya şişme meydana gelirse, bantları kullanmayı kesiniz. Belirtiler devam ederse doktorunuza danışın. Kan dolaşımı bozukluğu rahatsızlığınız varsa Psibands'i kullanmadan önce bir doktorla görüşün. Aku basınç kendi başına veya diğer terapi şekilleriyle birlikte kullanıldığında etkili olsa da, doktor tarafından önerilen tedavilerin yerine kullanılmamalıdır. Aku basınç belirtisel olarak bir rahatlık sağlar, tedavi etmez. Psibands içinde lateks bulunmaz. 

İçindekiler

Bir pakette iki adet Psibands bilek bantlığı mevcuttur.Psibands Bantları suya dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir.Temizlemek için ,az sabunlu nemli bir bez ile siliniz.

NOT: Bilekliği 12 saat arayla takınız.  

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.