Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rectiwa Kepekli Saçlar İçin Şampuan 300ml


Ürün kodu: #20013
Son kullanma tarihi:

Tüm Rectiwa Ürünleri

Kepekli Saçlar İçin Şampuan

  % 0 İNDİRİMLİ 
36,90 TL 36,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Rectiwa Kepekli Saçlar İçin Şampuan 300ml

Kepek, saç derisinin yenilenmesi sürecinde Hormonal bozukluklar, Vitamiin ve mineral eksikliği, mevsim değişiklikleri, sağlıksız belenme gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak ölü deri tabakasının normalden daha hızlı ve böyük şekilde dökülmesi sonucunda oluşur.

Kepek problemi için öneriler;

Saçlarınızı yıkarken RECTIWA kepek karşıtı şampuanı ile saç derisine biraz daha uzun (yaklaşık 3 dakika) parmak uçlarınızla masaj yaparak bekletebilirsiniz. Bu RECTIWA içeriğindeki aktif maddelerin saç derisine etki göstermesi için daha fazla zaman tanıyacaktır. 

Saçlarınızı ılık su kullanarak yıkayın, çok sıcak su kullanmayın. Çünkü sıcak su saç derisindeki bakterilerin çoğalmasına sebep olabilir.

Saçlarınızı sert ve doğal olmayan fırçalar kullanarak taramayın, bunun yerine doğal malzemelerden yapılmış tarak veya fırça kullanın.Yüksek ısıda saç kurutma cihazı ya da saç şekillendirici kullanmaktan kaçının. Çünkü bunlar saç derinize zarar verici uygulamalardır.

Saç derinize zarar verebilecek zararlı kimyasallar içeren saç boyalarını kullanmaktan kaçının.Sağlıksız beslenme alışkanlıkları veya sürekli stres tek başına kepeğe neden olmaz ancak mevcut durumu alevlendirebilir. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.