Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rectiwa Onarıcı Saç Kremi


Ürün kodu: #21249
Son kullanma tarihi:

Tüm Rectiwa Ürünleri

Saçlarınızı kökten uca etki ederek beslenmesini ve saç derisine daha kuvvetli bağlanmasını sağlar.

  % 0 İNDİRİMLİ 
36,90 TL 36,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Rectiwa Onarıcı Saç Kremi

Saç dökülmesi yaşayan ve saçlarını korumak isteyenler için geliştirilmiş bitkisel içerikli saç kremidir.

RECTIWA içeriğindeki arginine, biotin ve herbal kompleks ile saçlarınıza etki ederek beslenmesini ve saçın daha da kuvvetli bağlanmasını sağlar.

Rectiwa saç kremi aynı zamanda içeriğindeki zengin vitamin, mineral ve aminoasitler sayesinde saç yüzeyini dış etkilere karşı bir direnç oluşturarark saçların daha canlı, parlak, esnek ve ipeksi bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.