Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rectiwa Saç Bakım Serumu 60ml


Ürün kodu: #20015
Son kullanma tarihi:

Tüm Rectiwa Ürünleri

Tüm Saç Tipleri İçin Dökülmelere Karşı, Saçları Besleyici ve Düzenlenmesine Yardımcı Saç Bakım Serumu

  % 0 İNDİRİMLİ 
90,00 TL 90,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Rectiwa Saç Bakım Serumu 60ml

Rectiwa, yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan ve saçlarını korumak isteyenler için özel geliştirilmiş Nanoteknolojik Liposome içerikli serumdur. Rectiwa içeriğindeki Liposome Caffeine&Nettle, Herbal Complex ve Biotin ile saç köklerine etki eder ve  saçı kökten uca besler. Böylece saç deriye daha kuvvetli bağlanarak saç kaybı önlenir. Ayrıca, Rectiwa serum içerisinde bulunan %3 Procapil(Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripetide-1) kompleksi, saçtaki yaşlanma etkisini geciktirir ve saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgedeki saç gelişimini destekler.

  • Active Renewal Effect sayesinde saça kökten uca aktif bir yenileme sağlamada yardımcı olur ve bu sayede saç dökülmesini azaltır.
  • RECTIWA düzenli kullanım sonucunda, saçların daha güçlü çıkmasını sağlar ve saçlarınıza daha sağlıklı ve güçlü bir görünüm verir.Vitamin, Mineral ve zengin Aminoasit karışımı sayesinde RECTIWA, saçın  nem dengesini sağlar, saçların daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.
  • Saçların güçlenmesine ve hızlı uzamasına yardımcı olur.
  • Hassas ciltlerde kaşınma ve kızarıklık gibi sorunların en aza indirilmesinde yardımcı olur.
  • İçeriğindeki % 3 Procapil ile, saçta yaşlanmayı geciktirici etki sağlar ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Rectiwa saç serumu, her biri yoğun saç dökülmesine karşı etkili 17 ml serum içeren 4 şişeden oluşmaktadır.

Her bir şişe 1 haftalık kullanım için uygundur. Haftada 3 defa (yaklaşık 5 ml), yeni yıkanmış nemli saça 2 günde bir uygulanmalıdır. 

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.