Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rectiwa Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300ml


Ürün kodu: #20014
Son kullanma tarihi:

Tüm Rectiwa Ürünleri

Yağlı Saçlar İçin Şampuan

  % 0 İNDİRİMLİ 
35,90 TL 35,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Rectiwa Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300ml

Rectiwa yağlı saçlar için şampuan, içeriğindeki Nettle(Isırgan) sayesinde sebum üretimini düzenler ve saç derisini onarır.

Nettle, saça Histamin ve Folik Asit kaynağı sağlayarak yıpranan ve kırılan saçları onarır.

Rectiwa içeriğindeki Panax Ginseng sayesinde saçlar kaybettiği nem dengesine yeniden kavuşarak sertliğini yitirip ipeksi bir yumuşaklık kazanır.

Ayrıca Panax Ginseng içeriğinde bulunan B vitaminleri, Uçucu yağlar, Flavonoidler ve Peptidler saç kaybının korunması açısından etkilidir.

Doğal etken madde bal sayesinde, saç derisi ve saçın yüzeyinde yağ dengesi sağlanır. Balın mucize etkisi ile saçlar doğal bir ışıltı ve bakımlı görünüm kazanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.