Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rephair Saç Dükülmesine Karşı Şampuan 300 ml İkincisi BEDAVA


Ürün kodu: #14555
Son kullanma tarihi:

Tüm Rephair Ürünleri

Saç Dükülmesine Karşı Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,33 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
33,00 TL 33,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Rephair Saç Dükülmesine Karşı Şampuan 300 ml

Rephair Şampuan ve Saç Bakımı İçeriği
Rephair Şampuan ve Saç Bakım Seti İçeriğinde Neler Var?
Saçlarınızın bakımı ve sağlıklı olması için en çok suya ihtiyacı vardır bu nedenle Rephair şampuanın içeriğinde %80 oranında saçlarınıza doğallık katacak olan su bulunmaktadır. Rephair içeriğinde HSOR enzimleri, Capigen ve Saw Palmetto bitkisi bulundurmaktadır. Bu içeriklerle ilgili detayları Rephair İçeriği ve Etkisi sayfasından öğrenebilirsiniz.
 
Yüzey aşındırıcı olarak bilinen sürfaktan içermektedir böylecek kir ve yağın çevresi sarılıyor ve suyun bu kirleri alıp götürmesi sağlanıyor. Hassas saç derileri için amonyum lauryl sulfat ve amonyum laureth sulfat karışımı tercih ediliyor. Bu içerikler saçlarınıza zarar vermeyecek derecede ve kirleri yok edecek oranda kullanılarak saçlarınızın korunmasını sağlamaktadırlar.
 
Cocamide ve Cocamidopropyl Betaine gibi içerikler temizliğin simgesi olarak görünen ve Rephair şampuandaki köpürmeyi sağlayan özel üretilmiş maddelerdir. Ayrıca Rephair şampuanı istenen ph seviyesinde tutmak için sitrik asit ya da sodyum sitrat eklenmektedir. Dimethicone (ve -cone ile biten) benzeri polimerler saçın üst katmanını ağırlaştırmadan kaplıyor. Saçın pürüzsüz ve parlak görünmesine yardımcı oluyorlar. Rephair ile pürüssüz ve parlak saçlara sahip olmanın formülü de buradan geçiyor.
 
Panthenol ve bitkisel yağların görevi saçı nemlendirmek ve nemi hapsetmektir. Böylece saçlarınızın kökten uca daha canlı tutulması sağlanır. Midazolidinyl urea, Iodopropynyl , Isothiazolinone, Sodium Benzoate gibi koruyucular organik olan şampuanlarda bakteri üremesine karşı tam koruma sağlamaktadır. Bu tür katkı maddeleri ile Rephair şampuanın daha uzun süre steril bir şekilde kullanımı sağlanıyor. Parabenleri de bu gruba ekleyebiliriz.

Rephair Şampuan ve Saç Bakımı Kullanımı
Rephair Kullanırkan Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Rephair şampuan ve saç bakım seti ile standart tip şampuanlarla ilgili tüm bildiklerinizi unutacaksınız. Rephair şampuan saçlarınızı korumak için her gün yıkamanıza ihtiyaç duymadan belirli aralıklarla saçlarınızı dinlendirerek uygulayabileceğiniz bir çözüm olacak. Su her ne kadar saçlarınız için faydalı gibi görünse de her gün ıslanan saçlar aşırı su yüklenmesinden dolayı bu yükü taşıyamayacak ve yıpranma hızlanacaktır. Rephair şampuan ve saç bakım seti ile saçlarınızı belirli aralıklarla yıkayacak ve bakımını yapacaksınız böylece saçlarınızı ve saç diplerinizi beslerken onlara gerekli zamanı vererek güçlenmesini sağlayacaksınız.