Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revigen 60 Tablet

1 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #4336
Son kullanma tarihi:

Tüm Revigen Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
58,00 TL 58,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

REVİGEN 60 TABLET


Açıklama :

 • Her Revigen Tablet içerisinde Camellia sinensis (Yeşil çayı ekstresi,. Panax ginseng ekstresi, Grape seed ekstresi, Soya isoflavonu Daidzein, Çinko, Folik asit bulunur.

  Revigen Tabletin içeriğinde bulunan Yeşil çay ekstresindeki kateşin türevi bileşikler, saç dökülmesine asıl sebep olan testos­teron hormonunu Dihidrotestosterona çeviren 5-a Redüktaz enzimini inhibe eder, Soya isoflavonlarından özellikle daidzein yine güçlü 5a-Redüktaz enzim blokeridir.

  Revigen Tablette diğer etken madde olan Grape seed (siyah üzüm çekirdeği) ekstresi içerisinde bulunan proantosiyanidinler saç folikülünü uyararak yeni ve sağlıklı saç tellerinin yapılmasını sağlarlar. Aynı zamanda güçlü antioksidan özelliği ile saç kök hücrelerinin oksidan radikallerle dejenere olmasını önleyerek saç folikülünün aktivitesinin devamlılığını sağlarlar.

  Panax ginseng kök ekstresi içinde bulunan bileşikler saç büyümesini aktive ederler ve anti-stres etkileri ile adaptojenik özellik göstererek strese bağlı gelişen saç kayıplarının önlenmesinde etkilidirler.

  Çinko saç gelişimi için gerekli bir elementir ve Revigen Tablet içerisinde saç gelişimi için gerekli çinko dozu bulunmaktadır,
  Folik asit çoğalan hücreler için mutlak gerekli bir vitamindir. Saç kökü hücreleri saç üretimini yapmak için çoğalmaları sırasında folik asite de ihtiyaç duyarlar, Bu ihtiyaç ,Revigen Tablet içindeki folik asit ile karşılanır.

  Diğer Bilgiler :
  REVIGEN hem erkekler hem kadınlar tarafından kullanılabilir. REVIGEN yalnız saçlı derideki kıl köklerine etki eder. Vücut tüylerine ve bunların köklerine herhangi bir etkisi yoktur. Saç dökülmesini önlemek için en az 1 ay, saç çıkmasını sağlamak için en az 2 ay kullanılmalıdır. İstenildiği süre kullanılır. Kullanımı kısıtlayıcı herhangi bir durum yoktur. REVIGEN tamamen doğal bir üründür. İstenilmeyen herhangi bir yan etkisi yoktur. Her yaş grubunda yer alan kişiler tarafından kullanılabilir. Gebelerin kullanılması önerilmez.

   

 • Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.