Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revigen Repensil Şampuan 250 ml

1 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #4352
Son kullanma tarihi: 02.2018

Tüm Revigen Ürünleri

Saf doğal yağlar içeren onarıcı Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,52 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
52,00 TL 52,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Revigen Repensil Şampuan 250 ml

Saf doğal yağlar içeren onarıcı Şampuan

Tamamen saf doğal yağlar içeren onarıcı şampuan Revigen Repensil, vitaminler ve seramid ile güçlendirilmiştir. Revigen Repensil yalnızca saç yüzeyini korumakla kalmaz, saçların kökten uca beslenmesine de yardımcı olur. Saçı ıslakken taramak, kurutmak, boyamak, perma vb. işlemler ve güneş ışığı gibi dış etkenler saçlara zarar verir. Saçlar doğal parlaklığını, yumuşak ve ipeksi dokusunu kaybeder ve kuru, mat bir hal alarak dökülmeye yüz tutar. Revigen repensil’in eşsiz formülü su, sentetik koku, koruyucu ve mineral yağ içermez. Düzenli olarak kullanıldığında saçlarınız yeniden canlanır ve güçlenir. Revigen Repensil sağlıklı saç derisi oluşumuna yardımcı olarak saç büyümesini destekler. Saçlarınızın hızla uzamasına, nemlenmesine, çatallanmaların giderilmesine, kırıkların onarılmasına yardımcı olur.

Özellikler :

Revigen Repensil Onarıcı Şampuan, içeriğindeki benzersiz doğal yağlarla saçta ortaya çıkardığı mucizevi etkisini bizlere sunar.

İçeriğinde bulunan;
Lavanta Yağı, Biberiye Yağı ve Mentol gibi aromaterapötik bileşenler ile saçlara bakım yapar.

Soya Yağı, Badem Yağı, Boraj Yağı, Zambak Yağı ve yüzyıllardır saçlarda güçlü etkisi bilinen Zeytin Yağı ile saç tellerini besler.

Vitamin A, Vitamin E, Evening Primrose Yağı ile saç derisini derinlemesine besler.

Fitantriol, Seramid IIIb ve Bergamot Yağı ile saçta nemi tutar ve saç kırıklarını önler.

Yasemin Yağı, Jojoba Yağı ve Kekik Yağı ile saçları daha parlak ve göz alıcı hale getirir.

Uygulama:

Kullanmadan önce saçlar ve saçlı deri ılık su ile ıslatılmalıdır. Repensil en az 2-5 dakika masaj yapılarak ve yavaş yavaş köpürtülerek uygulanır. Daha sonra ılık su ile durulanır. Saçlar durulandıktan sonra daha rahat taranması ve benzersiz yumuşaklık kazanması için Hacim Verici Bakım Kremi Revigen Volumizing Conditioner kullanılmalıdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.