Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revigen Style & Restore Cream


Ürün kodu: #9022
Son kullanma tarihi:

Tüm Revigen Ürünleri

Şekillendirici bakım kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
REVIGEN Style & Restore Cream – Şekillendirici Bakım Kremi 125 ml

Yıllardır saç şekillendiricilerin içeriğinde yer alan kimyasallar sebebiyle saçların zayıflamasına, yıpranmasına ve dökülmesine sebep olduğu söylenir. Revigen tarafından geliştirilen Revigen Style&Restore – şekillendirici bakım kremi, Revigen serisine uyumlu zengin vitamin, mineral içeriği ve şekillendirici özelliği ile saçlarınızda çift etki oluşturur. Zayıflamış, yıpranmış saçları besleyip onarır ve saçların formunu kaybetmeden şekillendirilmesini sağlar.

İçindekiler:

İçinde besleyici vitaminler, canlandırıcı etkili bitki ekstreleri ve doğal botanik yağlar ve en yeni teknoloji ile üretilmiş suda çözünebilen silikonlar yer alır. Bunlar Pantenol (provitamin B5), Niasinamid (Vitamin B3), Vitamin B6, Panax ginseng ekstresi, Vitamin E, Biotin ve doğal botanik yağlardır.

Özellikleri:

Revigen Style&Restore doğal formülasyonu ile saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sağlarken kolayca şekil almasına da yardımcı olur. Saçların ısı ile şekillendirilmesi saç hasarına neden olan en önemli faktörlerden bir tanesidir. Saç tellerine ve saç köklerine besin maddelerini taşıyan ve saç gövdesine girmesini sağlayan çok özel bir silikon ile formüle edilen Revigen Style&Restore, içinde yer alan bu yeni nesil silikonlar ile her bir saç telini sararak hem saçların ısıdan etkilenmesini önler hem de saçların sağlığı için gerekli olan nemin saç telleri içerisinde tutulmasını sağlar. Revigen Style&Restore içerisinde doğal nem verici maddeler ile yeni nesil silikonların bir arada kullanılması saç tellerine ideal nem sağlar ve nemi saç telleri içerisinde hapis eder. Nem ile saçlar güçlenir, dış etkenlere karşı direnci ve canlılığı artar. Nem miktarının arttırılmasının sağladığı bir diğer önemli fayda da saçların daha kolay şekil alması, doğal görünümlerini koruması ve canlanmasıdır. İnce ve zayıf saçların nem oranın artması saçların beslenmesini kolaylaştırmakta ve saç köklerine daha fazla besleyici maddenin taşınmasını sağlamaktadır. Revigen Style&Restore’daki vitaminler, saç onarıcı botanik yağlar ve tonik (canlandırıcı) etkili ginseng ekstresi saç kök ve tellerini güçlendirir ve canlandırır.

Uygulama:

Nemli saça uyguladıktan sonra saçınıza istediğiniz şekli veriniz. Doğal bir görünüm elde etmek için saçınızın kendiliğinden kurumasını sağlayınız. Isı ile kurutarak yaptığınız uygulamalarda saçınız daha belirgin olarak şekillenir.

Kullanım Yeri:

Revigen Style&Restore saç bakımına özen gösteren her kişi tarafından kullanılabilir. Olağanüstü formülasyonu sayesinde saçlarınızın bakımını tamamlarken ister havalı bukleler ister pırıl pırıl dümdüz saçlar yaratmak için kullanabileceğiniz besleyici, onarıcı bir şekillendiricidir. Nemli saça uygulayarak saçlarınıza istediğiniz formu kazandırabilirsiniz. Saçlarınız kuruduğunda verdiğiniz şeklin saçlarınızı birbirine yapıştırmadan uzun süre sabit kalmasını sağlarken bu süre içinde saçlarınızın hacimli, parlak ve güçlü olmasını sağlayan bakımı da yapar. Revigen Style&Restore tüm bunları yaparken klasik şekillendiriciler gibi saçta kalıntı bırakmaz ve saçlarınızı yıkadığınızda kolayca temizlenir. İçindeki antioksidan vitaminler sayesinde saçı fiziksel ve çevresel yıpratıcı etkilerden korur ve elektriklenmesini önler. Hem erkekler hem kadınlar kullanabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.