Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revigen Volumizing Conditioner Bakım Kremi


Ürün kodu: #9023
Son kullanma tarihi:

Tüm Revigen Ürünleri

Yumuşak,Dayanıklı,Esnek, Parlak Saçlar Oluşturur

  % 0 İNDİRİMLİ 
28,00 TL 28,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
REVIGEN Volumizing Conditioner – Hacim verici saç bakım kremi

Revigen hacim verici saç bakım kremi saçların kolay taranmasına ve koparak dökülmelerin engellenmesine yardımcı olur. Özel formülü ile saç sağlığınızı koruyarak hacim verir ve saç kayıplarına neden olan faktörleri kontrol altına alır.

İçindekiler:

Saçınızın gereksinim duyduğu vitamin, bitki özleri, doğal yağlar, silikonlar ve protein içerir. Bunlar Pantenol (provitamin B5), Vitamin E, Niasinamid (Vitamin B3), Vitamin B6, Panax ginseng ekstresi, Serenoa repens ekstresi ve Badem yağıdır.

Özellikleri:

Revigen hacim verici saç bakım kremi, içerdiği son teknoloji ile geliştirilmiş suda çözünebilen silikonlar ile saçların taranma sırasında karşılaştıkları çekme kuvvetine karşı koyabilecek elastikiyeti ve esnemeyi sağlayacak şekilde saçı sararken, saç tellerinin birbirine yapışmasını da azaltarak saçın taranmasını kolaylaştırır. Bu etki aynı zamanda saçlara tarama sırasında uygulanan çekme kuvvetinin azaltılmasını sağlayarak koparak dökülmeleri önler. Her gün fön makinesi ile kurutma, maşa ile şekil verme vb. ısıl işlemler saçların yapısını hasara uğratır. Saçlar canlılığını, yumuşak görünümünü ve doğallığını kaybeder. Revigen hacim verici saç bakım kremi içindeki son teknoloji ürünü, saç ve saç derisine son derece uyumlu silikonlarla saçlarınızı ısıya karşı korur, ayrıca saçların parlak ve yumuşak bir hale gelmelerini sağlar. Elektriklenmeyi önler. İçeriğindeki Sereno repens sayesinde saç köklerinin zayıflamasına sebep olan çevresel faktörleri baskılayarak saç dökülmesinin engellenmesine de yardımcı olur. İçerdiği botanik ekstreler ve proteinlerle Revigen Volumizing Conditioner saçlarınızın canlılığını ve rengini de korur.

Uygulama:

Temiz ve nemli saça uygulanır. Saçta 2-5 dakika bekletildikten sonra iyice durulanır.

Kullanım yeri:

Saç bakımınız için vazgeçilmezlerinizden biri olacak Revigen hacim verici saç bakım kremi, içeriğindeki Sereno repens, vitamin ve mineraller sayesinde saçların kolay taranmasını sağlamanın ve koparak dökülmelerin önlenmesinin yanı sıra saç dökülmesinin azaltılmasına da destek olur. Sağlıklı saçların canlılığını devam ettirmesini sağlarken, yıpranmış, cansız ve dökülme problemi olan kişiler tarafından kullanıldığında saçların sağlığını kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızı Revigen şampuanla yıkadıktan sonra Revigen Volumizing Conditioner (hacim verici saç bakım kremi) uygulayarak canlanmasını sağlayabilir, elektriklenmesini önleyebilir ve arkasından Revigen Style & Restore ile bakımını tamamlayıp kolayca şekillendirebilirsiniz. Hem erkekler hem kadınlar kullanabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.