Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revita Derm Canlandırıcı Gece Kremi 50 ml


Ürün kodu: #18173
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,60 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,50 TL 59,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Multiactiv Revita Derm Canlandırıcı Gece Kremi 50 ml

Tüm Cilt Yapıları için formüle edilmiştir.
Bu kaliteli krem, en ideal anlamda, cildin yenilenmesi ve nemlenmesi için içerisindeki bileşenler emilerek gece boyunca cilt metabolizmasını harekete geçirir. Sabahları, cilt yumuşak ve esnektir

Aktif Bileşenler ve Etkisi:

•    Cilde özgü Koenzim Q10, temel yapısal cilt elemanlarının gelişimi için gerekli hücre enerji üretiminde önemli rol oynar. Bu enzim, var olan cilt katmanlarını iyileştirir ve alt cilt katmanlarına gelebilecek zararları önler. Koenzim Q10, serbest radikallerin zararlı etkilerini yok eden güçlü bir antioksidandır. 
•    Hiyalüronik Asit: Molekülleri, sentezlerini daha fazla harekete geçirmek amacıyla kollajen ve elastine yapıştığı için, cildin nem ve yoğunluğunu tamamıyla yeniler. Nem emilerek ve yavaşça bırakılarak, nemlendirme etkisi önemli oranda artar.
•    Soya ve Jojoba Yağları: Ciltteki lipit eksikliğini giderir.
•    A Vitamini: İnce çizgileri azaltır. Cilt hücre yenilenmesini hızlandırır.

Sonuçlar: Etken bileşenlerin ortak etkisi, cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar. Düzenli olarak uygulandığında, var olan kırışıkları düzeltir ve yenilerin oluşumunu önler.

Kullanım Şekli: Daha önceden iyice temizlenmiş yüze, boyna ve göğüs arası bölgeye her akşam uygulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.