Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revita Derm Canlandırıcı Gündüz Kremi (Normal - Karma Ciltler) 50 ml


Ürün kodu: #18170
Son kullanma tarihi:

Tüm Multiactiv Ürünleri

Revitalising day cream for normal and mixed skin

Bu ürünle birlikte 0,58 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
57,50 TL 57,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Revita Derm Canlandırıcı Gündüz Kremi 50 ml

Normal & Karma Ciltler (SPF 15)
Özellikle Normal ve Karma Ciltler için formüle edilmiştir.
Etken maddeler bakımından zengin olan bu özel krem cildi yoğun bir şekilde besler ve yeniler. Cilt, pürüzsüz, canlanmış ve sıkı bir form alır,

Aktif Bileşenler ve Etkisi:

•    Cilde özgü Koenzim Q10, temel yapısal cilt elemanlarının gelişimi için gerekli hücre enerji üretiminde önemli rol oynar. Bu enzim, var olan cilt katmanlarını iyileştirir ve alt cilt katmanlarına gelebilecek zararları önler. Koenzim Q10, serbest radikallerin zararlı etkilerini yok eden güçlü bir antioksidandır. 
•    Hiyalüronik Asit: Molekülleri, sentezlerini daha fazla harekete geçirmek amacıyla kollajen ve elastine yapıştığı için, cildin nem ve yoğunluğunu tamamıyla yeniler. Nem emilerek ve yavaşça bırakılarak, nemlendirme etkisi önemli oranda artar.
•    Deniz Yosunu Özü: Cilde gerekli mineralleri sağlar.
•    Papatya Özü: Cildi rahatlatır ve nemlendirir.
•    UV filtreleri ve E Vitamini: Güneş ışığına maruz kalma nedeniyle oluşabilecek  erken cilt yaşlanmasını önler.

Sonuçlar:
Etken bileşenlerin ortak etkisi, cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar. Düzenli olarak uygulandığında, var olan kırışıkları düzeltir ve yenilerin oluşumunu önler.

Kullanım Şekli:

Daha önceden iyice temizlenmiş yüze, boyna ve göğüs arası bölgeye her sabah uygulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.