Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Revivogen Forte Şampuan 360 ml


Ürün kodu: #4338
Son kullanma tarihi:

Tüm Revivogen Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,01 TL 49,01 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
REVİVOGEN FORTE ŞAMPUAN

Revivogen® Forte Hakkında

Doğal Saç Dökülmesini Engellemeye Yardımcı Dermatolojik Formül
Eğer saç dökülmesi problemi yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. Milyonlarca bay ve bayan hayatları boyunca saç dökülmesi ve zayıflaması ile karşı karşıya kalıyor . Kolay, hızlı ve etkili bir çözüm için talep de günden güne artıyor. İşte tam burada Revivogen® Forte sahne alıyor. Bilimsel olarak kanıtlanmış dermatologlar tarafından tasarlanan formülü sayesinde, Revivogen® Forte birçok farklı teknikle temel saç dökülmesi problemine eğiliyor ve kapsamlı, klinik olarak kanıtlanmış saç dökülmesini önlemeye yardımcı olarak görev alıyor.

Revivogen® Forte'nin doğal ve bilimsel olarak kanıtlanmış formülü yan etkisiz sonuçlar sunuyor. Sadece 3 kolay adımda, Revivogen® Forte saç dökülmenizi önlemeye yardımcı oluyor. Devrim niteliğindeki Revivogen® Forte Saç Losyonu,Şampuanı ve Güçlendirici Saç Kremi dermatologlar tarafından geliştirilmiş olup maksimum doğal sonuçlar sağlar. Revivogen® Forte'nin etkisi iki önemli özelliğine dayanıyor : Güvenli, etkili içeriği ve gelişmiş sistemi.

Nasıl Kullanılır?
Saç dökülmesini engellemek için yalnızca 3 adım uzaktasınız.
Revivogen® Forte'nin üç ürünlü sistemi, saç dökülmesinin temel nedeni DHT üretimini durdurmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır.. Bu süreçte, tedaviniz için gerekli olan tüm ürünler; Revivogen® Forte Saç Losyonu, Revivogen® Forte Şampuan, Revivogen® Forte Saç Kremi'dir.

1.Saçınızı geriye tarayın.
2. Dökülmenin yoğun olduğu yerlere göre 1-2 ml Revivogen® Forte Saç Losyonu uygulayın.
3. Saçınızı damlalıkla ayırın, saç deriniz boyunca sürükleyerek losyonu tüm dökülmüş alana damlatın.
4. Losyonu uygulama sonrası saçlı deriye masaj yapın ve bir gece yıkamadan bu halini koruyun.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.