Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

R.O.C.S Japon Sakura Çiçekleri Diş Macunu


Ürün kodu: #14647
Son kullanma tarihi:

Tüm ROCS Ürünleri

İltihaplı ve kanayan dişetleri için

  % 0 İNDİRİMLİ 
20,90 TL 20,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 R.O.C.S Japon Sakura Çiçekleri Diş Macunu

Açıklama:

Diş beyazlığı kadar dişetlerinizin sağlığı da estetik açıdan çok önemlidir. Dişeti iltihabının ilk belirtisi dişetindeki kanamalardır. Dişetlerinde renk, şekil bozuklukları ve ağız kokusu ile kendini daha da belli eder. 
 
R.O.C.S.’un yeni çeşidi, kanayan ve iltihaplı dişetlerine karşı Sakura Çiçeklerinin olumlu etkilerini kullanıyor.
 
Sakura çiçeği özleri polifenoller ve antioksidanlar ile zengindir. Dişeti üzerinde antimikrobiyal ve iltihap giderici etki gösterir. R.O.C.S. Sakura aynı zamanda probiotik etki göstererek ağız florasını düzenler ve çürüklere karşı korur. Bakteri plağının diş üzerine yapışmasını ve dişlerin renklenmesini önler. 
 
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.