Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

R.O.C.S. Medical Mineral Jel


Ürün kodu: #13639
Son kullanma tarihi:

Tüm ROCS Ürünleri

Mineraller ile zenginleşen dişlerin 3 tona kadar daha beyaz gözükmesini sağlar.

  % 0 İNDİRİMLİ 
24,90 TL 24,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
R.O.C.S. MEDICAL MINERAL JEL

Açıklama:

Geleneksel ağız bakım ürünleri, spesifik sorunlarda yetersiz kalabilir.
R.O.C.S. Medical ürün çeşitleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik sofistike çözümler sunar.
Bu uzman ürün çeşitleri geleneksel ağız hijyenini destekleyici niteliktedir.


R.O.C.S. Medical Mineral Jel diş minesini kalsiyum, magnezyum ve fosfat ile besleyip doygunlaştırmak için geliştirilmiş bir üründür. Diş üzerinde ince bir film oluşturarak diş minesini mineraller ile besler, diş minesini güçlendirir.
 
Etkileri:
- Diş minesinin çürüklere karşı dayanıklılığını artırır.
- Diş hassasiyetini azaltır
- Mineraller ile zenginleşen dişlerin 3 tona kadar daha beyaz gözükmesini sağlar.
- Sert diş fırçalama, aşındırıcı diş macunu kullanımı veya ortodonti tedavisi sonrası oluşabilen diş minesi erozyonuna karşı etkilidir.
 
Kullanım Şekli:
Jeli uygulamadan önce dislerinizi dis macunu ile iyice fırçalayın. Jeli yumusak bir dis fırçası ile dislerin tüm yüzeylerini 2-3 dakika boyunca fırçalayın. Köpük fazlası tükürülebilir. 40-50 dakika boyunca agzınızı durulamayın, yemek yemeyin, su içmeyin.Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.