Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

R.O.C.S. Nane içermeyen Ahududulu Hamilelik Dönemine Özel Diş Macunu


Ürün kodu: #13628
Son kullanma tarihi:

Tüm ROCS Ürünleri

Nane içermeyen Ahududulu Hamilelik Dönemine Özel Diş Macunu

  % 0 İNDİRİMLİ 
20,90 TL 20,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
R.O.C.S. Nane içermeyen Ahududulu Hamilelik Dönemine Özel Diş Macunu

Açıklama :


Hamilelik döneminde nane içerikli diş macunları bulantı ve kusma şikayetlerini artırabilir. R.O.C.S. Ahududu nanesiz içeriği hamileler için uygundur. Yoğun mineral içeriği ile hamilelik döneminde dişlerin mineral yapısını güçlendirir. Florid içermediğinden hamilelik döneminde kullanıma uygundur.

Ahududu karışımı ve tazeliği - daha keyifli ne olabilir ki? Hamilelerde nane içerikli diş macunları mide bulantısını artırabilir.
Alerjik astım hastalarında nane tercih edilmez.
Ahududu aroması doğal esansiyel yağlardan elde edilir.
Diğer R.O.C.S. yetişkin çeşitlerinde olduğu gibi Bromelin, Ksilitol ve mineral komponentler içerir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.