Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

R.O.C.S. Whitening Doğal Beyazlatıcı Diş Macunu


Ürün kodu: #13625
Son kullanma tarihi:

Tüm ROCS Ürünleri

Whitening Doğal Beyazlatıcı Diş Macunu

  % 0 İNDİRİMLİ 
18,90 TL 18,90 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
R.O.C.S. Whitening Doğal Beyazlatıcı Diş Macunu

R.O.C.S. Beyazlatıcı ile Artık Kırmızı Rujunuzu Gönül Rahatlığıyla Sürebileceksiniz!
 
Bembeyaz dişler güzelliğimizi tamamlar, kahkahalara ortam hazırlar. Bir de kırmızı ruj, değmeyin keyfimize…
 
R.O.C.S.’un İsviçre Patentli üstün teknolojisi diş beyazlatmada önemli bir çığır açıyor. Dişleriniz doğal rengine R.O.C.S.’un beyazlatıcı etkisini üç aşamada göstererek kolayca ve diş minelerini aşındırmadan yoğun beyazlık sağlıyor:
 
Aşama 1: İçeriğindeki ananas enzimi “Bromelin” dişte renklenmeyi tutan bakteri plağını çözüp atar.

Aşama 2: Nano teknoloji ile üretilmiş mikro-silikalar dişleri nazikçe parlatır.

Aşama 3: Yoğun diş mineralizasyonu (Kalsiyum, Magnezyum, Fosfat) ve ksilitol dişin daha beyaz ve sağlıklı gözükmesini sağlarken diş minesinin kuvvetlenmesini destekler.
 
• R.O.C.S. Beyazlatıcı Diş Macunları, çoğu beyazlatıcı diş macununun aksine diş minesine zarar vermeden etkili beyazlık sağlıyor.
• R.O.C.S.’un üretim sürecinde kullanılan “Cold Boil” teknolojisi ürün içeriğindeki doğal aktif maddelerin ve enzimlerin muhafaza edilmesini sağlıyor.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.