Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rosense Saç Kremi 400 ml


Ürün kodu: #10492
Son kullanma tarihi:

Tüm Rosense Ürünleri

Saçlarınız Kırılıyor mu?

  % 0 İNDİRİMLİ 
9,90 TL 9,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Rosense Saç Kremi

Tüm saç tipleri için Doğal Gül Özü ve nemlendiricilerle zenginleştirilmiş formülü saçlarınızı besler ve kırılmasını önleyecek yumuşaklığa kavuşturur. Saçlarınızın kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar.
İdeal sonuç için şaçınıza uygun ''Rosense Şampuan'' ile yıkadıktan sonra ''Rosense Saç Kremi'' ile yıkama işlemini tamamlayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.