Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Rosense Temizleme Köpüğü 80ml


Ürün kodu: #16826
Son kullanma tarihi:

Tüm Rosense Ürünleri

Temizleme Köpüğü

  % 0 İNDİRİMLİ 
12,70 TL 12,70 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Rosense Temizleme Köpüğü 80ml
 
Sabun İçermez Rosense Temizleme köpüğü sabun içermeyen formülü  ve içerdiği gül özü sayesinde cilt bakımında kullanbileceğiniz bir üründür.
Kullanımı:Ele alınan bir miktar köpüğün  parmak uçları ile yüze uyguladıktan sonra ılık su ile temizlenir. Göz kenarına uygulanmamalıdır. Her yüz tipi için kullanıma uygundur. Kolay kullanımı ile günün her anında ihtiyaç duyulduğunda kullanılması mümkündür. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.