Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

S Xtiva Physical Intimacy Lubricant Jel 50 ml


Ürün kodu: #5548
Son kullanma tarihi:

Tüm S Xtiva Ürünleri

Kadınlar için cinsel uyarıcı jel

  % 0 İNDİRİMLİ 
49,90 TL 49,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

S'XTIVA PHYSICAL INTIMACY LUBRICANT 50 ML

S'xtivia Cinsel Uyarıc Jel, cinsel ilişki sırasında kadın üreme organındaki hassasiyeti artırarak ilişkinin haz seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kolay uygulama ve kullanımı sayesinde hızla etki eder ve cinsel ilişki kalitesinin artmasına yardımcı olur.

Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, ambalajı içerisinde ve 25 °C nin altındaki oda sıcakığında saklayınız. Doğrudan güneş ışığı ile temas etmemelidir. Haricen kullanım içindir. Göz ve kulak ile temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. İstenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza veya eczacınıza danışınız.  

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.