Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Salthi Himalaya Banyo Kaya Tuzu Kese 500gr


Ürün kodu: #21347
Son kullanma tarihi:

Tüm Salthi Ürünleri

Tuzun en doğal hali - Kese 500gr

Bu ürünle birlikte 0,14 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
13,90 TL 13,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Salthi Himalaya Banyo Kaya Tuzu Kese 500gr

Himalaya tuzunun içinde bulunan B4 mineral sayesinde cildi besleyerek egzama, sedef, mantar, kadın hastalıkları ve tüm cilt hastalıklarına tedavide yardımcı olunur.

Gözaltı ve ağız çevresindeki çizgiler, güneş ışınlarının neden olduğu kırışıklıklar giderilmesinde yardımcıdır.

Magnezyum, potasyum, kalsiyum klorit ve demir bakımından zengin olan bu tuz cildin nem dengesini ayarlar.

Banyo küvetine 1 kg banyo tuzunu bırakıp 10 dakika bekleyiniz ve küet içinde yaklaşık 20 dakika bekleyiniz. 

Himalaya banyo tuzu ile yapacağınız kısmi banyo veya genel banyo ile kas sistemini gevşeterek vücudunuzu dinlendirebilirsiniz.

Kısmi banyo suyu ile ayak ve tırnak mantarlarınızın giderilmesinde yardımcıdır ve tek kullanımla günlerce süren etkisi ile ayak kokusu sorununuzu yok edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.