Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Salthi Himalaya Kaya Tuzu Sabunu 300gr


Ürün kodu: #21348
Son kullanma tarihi:

Tüm Salthi Ürünleri

Tuzun en doğal hali - Sabun 300gr

Bu ürünle birlikte 0,15 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
14,90 TL 14,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Salthi Himalaya Kaya Tuzu Sabunu 300gr

Sivilce, siyah nokta, saçta kepeklenmenin giderilmesinde yardımcıdır.

Bir roll-on gibi kullanabilirsiniz. roll-on gibi vücudunuza zarar veren kimyasal madde içermez, sabunu ıslatıp koltuk altına uygulayıp durulama yapmadığınız takdirde kesinlikle koku olmaz. Vücudunuz normal sağlıklı bir şekilde terler. Koku yaymaz.

Tuz sabunu & Banyo tuzu öncelikle cilt bakımı ve güzellik için kullanılmakla beraber, koltuk altı deodorantlar yerine ter kokusuna önleyici olarak ta kullanılır. Banyo tuzu sivilce, sedef, egzama, mantar, ter kokusu, ayak kokusu gibi rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcıdır. Tuzda hastalık yapan hiçbir bakteriler yaşayamadığı ve üreyemediği için yok olurlar. Banyo tuzunu rahatlama ve yorgunluk atmak için de kullanabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.