Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Scholl 2 In 1 Corn Removal Express Pen İkisi Bir Arada Nasır Kalemi (2 in 1)


Ürün kodu: #15510
Son kullanma tarihi:

Tüm Scholl Ürünleri

İkisi Bir Arada Nasır Kalemi (2 in 1)

  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 Scholl 2 In 1 Corn Removal Express Pen İkisi Bir Arada Nasır Kalemi (2 in 1)
 
Ayak parmakları üzerinde ve parmakların ayakla birleştiği noktalarda bulunan sert nasırlar veya yumuşak nasırlar için uygundur.
 
İngiltere'de üretilmiştir
 
Kullanma Talimatı:
 
1.Adım-Sıyırma işlemi.Ayaklarınızın temiz ve kuru olduğundan emin olun.Kalem ile nasırın üst katmanını soymak için deriyi kendinize doğru nazikçe sıyırın.
 
Kazıyıcıyıda kalan derileri temizlemek için kalemin kapağını kullanın ve suyla durulayın.
 
Kalemi Kurumaya bırakın cve kapağı yeniden kapatın.Nasırın Üzerindeki yumuşayan deriyi soymak için yukarıdaki adımları her 3 günde bir tekrarlayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.