Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Scholl Callus Removal Yumuşak Nasır Sökücü Ped


Ürün kodu: #15512
Son kullanma tarihi:

Tüm Scholl Ürünleri

Yumuşak Nasır Sökücü Ped

  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Scholl Callus Removal - Yumuşak Nasır Sökücü Ped
 
Parmakların ayakla birleştiği noktalarda veya ayağın üzerinde ve topuk civarında bulunan nasırların tedavisine yardımcı olur.
 
Hindistan'da üretilmişt,r.
 
Tanım:
 
Scholl Nasır Temizleme Pedleri, nasır güvenli ve etkili kaldırılması için hedeflenen bir ilaç etkisi vardır. Scholl Disk Sistem sağlıklı bir cilt çevre korunmasına yardımcı olur. Ultra yumuşak yastıklar hemen yastıklama koruma ve ağrı kontrolü sağlarlar. Dermatolojik olarak ayak ve topuk alanları topa nasır için ideal, test edilmiştir.
 
Kullanım:
 
Ayakların temiz ve kuru olduğundan emin olun. Kağıt yedekleme gelen ilaçlı diski çıkarın. Cilde yapışkan yanında, sıkıca kallus merkezi üzerine yerleştirin. Pad ile örtün. Kallus kaldırılabilir kadar günlük tedaviyi tekrarlayın. Her zaman etiketi okuyun.
 
İçindekiler Metin Paketi:
 
2 Pedler ve 2 İlaçlı Diskler
 
Uyarı:
 
Sadece harici kullanım için. Bir doktor izni ve tavsiyesi dışında, diyabet ya da şiddetli dolaşım bozukluğu olan hastalar tarafından kullanılacak. Kallus çevresi iltihaplı veya kırık ise kullanmayınız. Normal cilt için geçerli değildir. Eğer aspirin ya da herhangi bir bileşenine duyarlı iseniz kullanmayın. Doktorunuz tarafından reçete olmadıkça gebelik ve emzirme sırasında herhangi bir ilaç almaktan kaçınınız. Eski onaltı yaşından küçük çocuklar kullanmadan önce doktora başvurmalıdır. Tıbbi yardım dışında, daha sonra iki hafta süreyle kullanmayın. Kullanmaya devam etmeyin ve aşırı rahatsızlık, tahriş veya duyarlılık gelişirse ürün kaldırın.
 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.