Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Scholl Velvet Smooth Pembe Elmas Taneleri + 2'li Yedek Başlık Ayak Törpüsü


Ürün kodu: #20850
Son kullanma tarihi:

Tüm Scholl Ürünleri

Evde kullanım için profesyonel elektronik ayak törpüsü + 2'li yedek başlık ayak törpüsü

  % 0 İNDİRİMLİ 
99,00 TL 99,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Scholl Velvet Smooth Pembe Elmas Taneleri + 2'li Yedek Başlık Ayak Törpüsü


Velvet Smooth Express Pedi geliyor. Önce ölü deriden kurtuluyor sonra da topuk yenileyici kremi sürüyorsunuz. Bu tedavinin bir parçası.

Törpü elektronik tırnak törpüsü mantığı ile çalışıyor. 4 adet AA yani kalem pil ile çalışıyor. Sorunlu bölgeler üzerinde gezdiriyorsunuz ancak bunu yapmadan evvel ayaklarınızı ıslatmanızı, hatta yapabiliyorsanız peeling yapmanızı öneririm. Sonra havlu ile suyunu alıp nemli deri üzerinde gezdirin. Son olarak başlığı yıkayıp kurulayın. Güç sarfetmeden kolay törpü özellikle teknoloji severler için mükemmel. Bir ayda birkaç kez kullandığınızda topuklarınızda ciddi değişim göreceksinizsola çevirerek cihazı açınız. Daha sonrasında sertleşmiş derinizin üzerinde hareket ettirerek hafif ve orta baskı düzeyinde nazikçe uygulayınız.

 

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.