Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı


Ürün kodu: #19498
Son kullanma tarihi:

Tüm Sea Band Ürünleri

Bulantı gidermeye yardımcı bileklik

  % 0 İNDİRİMLİ 
40,00 TL 40,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Sea Band Yetişkin Bulantı Bandı (Gri, Kırmızı, Siyah )

Sea-Band yolculuk, hamilelik, anestezi, kemoterapi ve diğer nedenlerden kaynaklanan bulantı ve kusma şikayetlerine karşı klinik olarak test edilmiş ve onaylanmış bir üründür.

Bileklikte bulunan plastik pim Nei Kuan akapuntur basınç noktalarına gelecek şekilde uygulanır.

Herhangi bir ilaç içermez, bu nedenlede bulantı ilaçlarının neden oldukları yan etkilere neden olmaz ve bulantı hissedildiği anda uygulanabilir.

Sea-Band’ın uygulaması son derece kolaydır. Belirtilen esaslara uygun olarak kullanılmasına dikkat edilmelidir. Bulantı şikâyeti başlamış ise, sea-band takıldıktan max.5 dk içerisinde etkisini gösterecektir. Çıkarmaksızın aralıksız olarak da kullanılabilir.

Parmağınızın denk geldiği noktada, iki tendom arasındaki yerdir.

Bu şekilde Sea-band’ın iç kısmında yer alan plastik pim, Nei-kuan nokasına isabet edecektir. Aynı işlemin diğer bilek için tekrar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Sea-Band özel iplik karışımından örülmedir ve latex içermez.

Yumuşak, rahat ve tüm bilek ölçülerine uygundur.Tekrar tekrar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Elde nazikçe yıkanabilir. Özel saklama koşulu gerektirmez.

Sea-band’ın çocuklar için renkli dizaynlar da olanlarıda vardır.3 yaş üzeri çocuklarda güvenle kullanılabilir çünkü ilaç içermemektedir ve yan etkisi yoktur.

Hangi pozisyon Sea-band için doğrudur?

Üç orta parmağınızı bileğinizin iç kısmına yerleştiriniz.
Nei-Kuan noktası, işaret parmağınızın geldiği yerdir.
Etkinliğini gösterebilmesi için Sea-band’ın her iki bileğe de uygulanması gerekmektedir.
Hem yetişkinler için hemde çocuklar için uygundur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.