Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sebamed Baby Sun Losyon F30 150 ml


Ürün kodu: #6284
Son kullanma tarihi:

Tüm Sebamed Sun Ürünleri

Baby Sun Losyon F30 150 ml

  % 0 İNDİRİMLİ 
42,50 TL 42,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

SEBAMED BABY SUN F30 LOSYON 150 ML

KULLANIM ALANLARI:Az ve orta dereceli güneşte ve orta süreli güneş banyolarında kullanılır. 12 aydan küçük bebekleri, asla direkt güneş ışığına maruz bırakmayın.

KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan en az  30 dakika önce sürülmelidir.

ETKİSİ:UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.İçeriğindeki E vitamini, cildi korur ve erken yaşlanmayı engelleyici  rol oynar.Deniz planktonları ile de cildi nemlendirir ve kurumasına mani olur. Tahrişleri ve yıpranmayı önler.

YAN ETKİLERİ:Yoktur.

ÖZELLİKLERİ: Ph 5,5 değeri ile cildin asit mantosunu muhafaza eder ve güçlendirir.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Suya dayanıklıdır.Kanserojen hiçbir  madde  içermez.Faktör değeri, COLIPA metoduna göre tespit edilmiştir.

UYARILAR:Yoktur
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.