Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sebamed Fine Sensitive Losyon 200 ml


Ürün kodu: #4807
Son kullanma tarihi:

Tüm Sebamed Ürünleri

Sebamed Fine Sensitive cilt bakım sistemi cildi canlandırır, yaşlanmaya karşı etkin şekilde korur.

  % 0 İNDİRİMLİ 
31,80 TL 31,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Sebamed Fine Sensitive Losyon 200 ml


Özellikler :

• Olgun ciltler için vücut losyonu. İleri yaşlarda cilt, gittikçe artan bir şekilde kuru bir hal alır ve ilk kırışıklıklar görülmeye başlar.
• Yeni Sebamed F+S cilt bakım sistemi cildi canlandırır, yaşlanmaya karşı etkin şekilde korur.
• Tatlı bagem yağı, shea yağı ve squalez içeren lipid kompleksi sayesinde cildi pürüzsüz ve esnek kılarak kurumaya karşı korur.
• Ürün çabuk emilir ve nem tutucu bileşenleri ve allantain, olgun cildin nem ihtiyacını karşılar, cildi yumuşatır, PH 5.5 değeri sayesinde asit örtüsünü koruma görevini destekler.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.