Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sebamed Q10 Krem 50 ml


Ürün kodu: #4391
Son kullanma tarihi:

Tüm Sebamed Ürünleri

YAŞLANMAYA KARŞI

  % 0 İNDİRİMLİ 
54,90 TL 54,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
SEBAMED Q10 KREM 50 ML

Özellikler :

-30 yaşından sonra ciltte çok az üretilen ve dermatolojik araştırmalar sonucunda hücre yenilenmesi işleminde katalizör olarak görev yaptığı tesbit edilen önemli bir co-enzim olan Q10 aracılığı ile cildi destekleyerek yaşlanma sürecini yavaşlatma imkanı sunar.

-Cildin fizyolojik pH değeri olan pH 5.5e adapte edilmiştir.

-Bu sayede cildin nem kaybını, irritan ve allerjen maddelerin cilde tutunmasını engelleyen bariyer fonksiyonunu destekler.

-pH 5.5 değeri ayrıca nemlendirici etkiyi artırmaktadır.

-İçeriğinde bulunan co-enzim Q10 maddesi doğal olarak elde edilmiş olup,cilde tamamen uyumludur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.