Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sebclair Krem 30 ml


Ürün kodu: #8883
Son kullanma tarihi:

Tüm Sebclair Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
35,00 TL 35,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Sebclair Krem 30 ml

Kullanım

Sebclair bejimsi beyaz renkli bir kremdir. Cilde hafif bir mesajla yedirilerek günde 3 defa (veya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda) kullanılır.

İçindekiler

Su, izohegzadekan, butirospermum parkii, pentilen glikol, etilhegzil palmitat, sera alba, PEG-30 dipolihidroksistearat, bisabolol, poligliseril-6 polirisinolat, tokoferil asetat, hidrojene hint yağı, laktik asit, solanum lycopersicum, sitrus limonum, vaccinum myrtillus (yaban mersini), sitrik asit, malik asit, allantoin, glycyrrhetinic asit, butilen glikol, mağnezyum sülfat, pirokton olamin, mağnezyum stearat, disodyum EDTA, vitis vinifera, askorbil tetraizopalmitat, propil gallat, telmestein.Sadece topikal kullanım içindir. Göze temas etmemelidir.

Uyarılar

Sebclair’in içindeki herhangi bir maddeye karşı aşırı duyarlılığı olduğu bilinen hastalarda kullanımı kontrendikedir. Sebclair süt, buğday veya hayvan kaynaklı maddeler içermez.Sebclair içerinde fındık yağı bulunmakta olup, fındık ve fındık yağına karşı alerjisi olan hastaların ürünü kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir.

Önlem ve dikkat edilmesi gereken hususlar

Kapağı açık veya ambalajı hasar görmüş ürünleri kullanmayınız. Oda sıcaklığında ve direkt ısısdan uzak muhafaza ediniz. Çocuklardan uzak bir yerde saklayınız.

Üretim yeri

Sinclair Pharmaceuticals Limited, Viale Retselli, 2920124 Milano- İtalya

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.