Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sebclair Şampuan 100 ML


Ürün kodu: #8884
Son kullanma tarihi:

Tüm Sebclair Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
30,00 TL 30,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

SEBCLAIR ŞAMPUAN 100 ML

Kullanım

Sebclair şampuan, ıslak saça yavaşca masaj yaparak uygulanır. Birkaç dakika bekledikten sonra yıkanır.Haftada 2/3 kez ya da ihtiyaç duyulan sıklıkta uygulanır.

Göze temas etmesi halinde bol suyla iyice yıkayınız. 

İçindekiler

Sorbitol, su, disodyum lauret sulfosuksinat, cocamidoproplamin oksit, decyl glucoside, styrene copolymer, sodyum PEG-7 olive oil carboxylate, sodyum sunflowerseedamphoasetat, olive oil PEG-7 ester, PEG-120 metil glukoz diolate, pirokton olamin, vitis vinifera, laktik asit, gliserin, sodyum levulinate, sodyum anisate, sodyum chloride, lactoferrin, dipotasyum glycyrrhizate, telmestein, sodyum hyalüronat. 

Uyarılar

Sebclair’in içindeki herhangi bir maddeye karşı aşırı duyarlılığı olduğu bilinen hastalarda kullanımı kontrendikedir. Önlem ve dikkat edilmesi gereken hususlar: Kapağı açık veya ambalajı hasar görmüş ürünleri kullanmayınız. Oda sıcaklığında ve direkt ısıdan uzak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 

Üretim yeri: Sinclair Pharmaceuticals Limited, Viale Retselli, 2920124 Milano- İtalya

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.