Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Selsun Blue Island Breeze Kepek Şampuanı 325 ml

2 yorum | 3,00 puan

Ürün kodu: #9436
Son kullanma tarihi:

Tüm Selsun Ürünleri

Selsun Blue Kuru Saç Derisi için Aloeli Nemlendirici, Kepek ve Kabuklanmaya Karşı Saç Bakım Şampuanı

  % 0 İNDİRİMLİ 
47,00 TL 47,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Selsun Blue Island Breeze Kepek Şampuanı 325 ml

Selsun Blue Kuru Saç Derisi için Aloeli Nemlendirici, Kepek ve Kabuklanmaya Karşı Saç Bakım Şampuanı

Selsun Blue Island Breeze Aloe Dandruff Shampoo

İçeriği :
Pyrithione Zinc 1
 
Temiz ve taze kokusu ile aloeli ekstra nemlendirici formüllü kepek şampuanı.
 
Kepek ve seboreik dermatit'in neden olduğu pullanma ve kaşıntıya maruz kalarak zor anlar mı yaşıyorsunuz? Peki Selsun Blue kullanıyor musunuz? Selsun Blue şampuan kepeklenme ve seboreik dermatit ile ilgili saç derisindeki kepek, pullanma ve kaşıntıyı kontrol altına almak için özel olarak formüle edilmiştir. 
 
Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek şampuanı gücü kepeği saçlarınızdan uzaklaştırarak saçlarınızın sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Böylece saçlarınıza en iyi bakımı yapmış olursunuz. Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek şampuanı pullanmayı, kaşıntıyı, kepeği ve seboreik dermatit'i kontrol etmek ve bunların tekrar ortaya çıkmasını engellemek için doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. 
 
Ekstra Nemlendirici Formül
 
Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek şampuanı nemlendirici formülü ile ekstra nemlendirme sağlar, kepek ve pullanmayı önleyerek kaşıntıyı durdurur.
 
• Şampuan ve saç kremi bir arada.
• 6 adet ek nemlendirici içerir.
• Temiz ve taze kokulu saçlara sahip olmanızı sağlar.
• Boyalı saçlar için güvenle kullanılabilir.
 
Kullanım Şekli : En iyi sonuç için Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek şampuanı haftada en az iki kez kullanılması tavsiye edilir.
İyice çalkalayın. Saç ve saç derisine masaj yaparak uygulayınız. İyice durulayınız.
 
Uyarılar: Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek bakım şampuanı sadece harici kullanım içindir. Saç derisi dışındaki alanlarda seboreik dermatit etkisi yapar.
Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek şampuanı göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde su ile iyice yıkayınız.
Selsun Blue iısland breeze aloeli nemlendirici kepek şampuanı boyalı ve permalı saçlar için kullanıyorsanız, kullanım sonrasında saç ve saç derisini iyice durulayınız. Ürünü kullandıktan sonra durum kötüleşirse veya bu ürünü düzenli kullanmanıza rağmen bir gelişme görülmez ise kullanımı durdurun.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.