Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sensodyne Gentle Floss Diş İpi 30m


Ürün kodu: #12197
Son kullanma tarihi:

Tüm Sensodyne Ürünleri

Diş ipinin her gün kullanılması, dişeti hastalığı ve kötü nefes kokusuna neden olabilecek plak ve bakterilerin temizlenmesini sağlar.

  % 0 İNDİRİMLİ 
10,50 TL 10,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Sensodyne Gentle Floss Diş İpi 30 m

SENSODYNE DİŞ İPLERİ:
Diş ipinin her gün kullanılması, dişeti hastalığı ve kötü nefes kokusuna neden olabilecek plak ve bakterilerin temizlenmesini sağlar.

Diş macunu, diş fırçası ve ağız çalkalama suyundan sonra ağız bakımdaki portföyümüzü tamamlayan Sensodyne Diş İpleri İskoçya’dan ithal edilmektedir.

SENSODYNE EXPANDING GENTLE FLOSS
Dişler arasındaki ulaşılması zor boşluklara erişebilmesi için benzersiz bir yöntemle kaplanmış ve sıkıştırılmış lifli dokuya sahiptir. Diş ve dişetlerinin daha etkin temizlenmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış lifler, diş ipi uygulanması sırasında esner ve hacmi büyür.

· Lifli doku
· Etkili temizlik için esneme özelliği
· Florür ile birlikte taze nane tadı
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.