Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sensodyne Micro Active Diş Fırçası


Ürün kodu: #12651
Son kullanma tarihi:

Tüm Sensodyne Ürünleri

Hassas dişlere ipek yumuşaklığında diş fırçası

  % 0 İNDİRİMLİ 
14,35 TL 14,35 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Sensodyne Micro Active Diş Fırçası

Hassas dişler için 10 diş hekiminden 9’unun önerdiği Sensodyne ailesine yeni bir diş fırçası daha eklendi. Sensodyne Micro Active, inceltilmiş uçları ve ipek yumuşaklığındaki yapısı ile ulaşılması güç alanlarda bile diş ve dişetlerini mükemmel bir biçimde temizliyor. Hassas dişler sorunu günümüzde en sık karşılaşılan ağız sağlığı problemleri arasında yer alıyor. Her 3 kişiden 1’i, hassas dişler problemi yaşıyor. Rahatsızlığın en pratik tedavi yöntemi ise hassas dişlere uygun diş macunu ve diş fırçası kullanımı.

Hassas dişlere ipek yumuşaklığında diş fırçası: Yeni Sensodyne Micro Active

GlaxoSmithKline (GSK) Tüketici Sağlığı markalarından Sensodyne, hassas dişlere özel diş macunlarının yanı sıra; macunlarla birlikte kullanılabilecek diş fırçaları geliştirmeyi de sürdürüyor. Yeni Sensodyne Micro Active Diş Fırçası hassas dişlerin, özellikle de açığa çıkan kök yüzeyinin etkin temizliğini sağlarken hassas dişlere zarar vermiyor. Dişeti iltihabının ve hassas diş probleminin gelişimini önlemeye yardımcı oluyor.

Diş fırçasının mikro aktif kılları; inceltilmiş uçları, ipek yumuşaklığındaki yapısı ile ulaşılması güç alanlarda bile diş ve dişetlerini mükemmel bir biçimde temizliyor. İnce uçlu kılların geniş ve sağlam kökleri ise kaygan diş yüzeyindeki plağın bile etkin bir şekilde temizlenmesini sağlıyor.
Sensodyne Micro Active’in küçük fırça başlığı ve kaymayı önleyici fırça sapı, ekstra yumuşak diş fırçasının kullanımını kolaylaştırıyor.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.