Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sensodyne Pronamel Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml


Ürün kodu: #14090
Son kullanma tarihi:

Tüm Sensodyne Ürünleri

Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur.

  % 0 İNDİRİMLİ 
21,50 TL 21,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Sensodyne Pronamel Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml

Meyveler, portakal suyu, meşrubatlar gibi günlük yaşamımızda tükettiğimiz içecekler ve yiyeceklerde bulunan asitler dişlerinizdeki minerallerin çözünmesine, diş yüzeyinin yumuşamasına ve çok daha kolay aşınmasına yol açabilir. Dişin mine tabakası inceldikçe, dişler belirgin biçimde beyazlığını kaybeder, zayıflar ve hassas hale gelebilir. Mine tabakası bir kez aşınmışsa, bunun geri dönüşü olmaz.

Yeni Sensodyne Pronamel Beyazlatıcı, her zaman kullandığınız diş macunlarının sunduğu faydaların yanı sıra, asit erozyonuna karşı koruma sağlar. Dişlerin üzerindeki lekeleri çıkararak, dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.