Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Sesu Hazır Soğuk Ağda Bantları (Vücut Ağda Bantları)


Ürün kodu: #9788
Son kullanma tarihi:

Tüm Sesu Ürünleri

Pratik, hijyenik, hızlı ve uzun süreli çözüm

  % 0 İNDİRİMLİ 
18,00 TL 18,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Sesu Hazır Soğuk Ağda Bantları (Vücut Ağda Bantları)

Sesu’dan Özel Bayanlara Özel Bakım

“Pratik, hijyenik, hızlı ve uzun süreli çözüm”

İnsan ağda yaparken başka ne ister ki ?

Sesu’nun farklı cilt tiplerine uygun ağda bantları yepyeni yüzüyle raflarda yerini aldı…

Basit ve kolay kullanımı ile en kısa tüylerde bile etkili formülü ile bacaklarınızı mükemmel bir pürüzsüzlüğe kavuşturan ‘Sesu Sirli Ağda Bantları’ şimdi yeni çeşitleri ile günlerini yoğun bir tempo içinde geçiren tüm bayanlara farklı seçenekler sunmaktadır.

Cildiniz hassas mı? Yoksa kuruluğundan mı şikayet ediyorsunuz? Ağda yapmak sizin için problem mi oluyor? Artık Sesu Hassas, Kuru ve Normal cilt tiplerine uygun, Aloe Vera’lı, Bitki özlü, meyveli çeşitleri ile farklı cilt tiplerine sahip bayanların ihtiyaçlarına uygun özel ürünler ile hizmetinizdeyiz.

Tüm Sesu Ağda  bantları sir bazlıdır, şeker içermez. En kısa tüyleri bile kökünden alır ve düzenli kullanımda tüylerin incelip daha geç çıkmasını sağlar.

Hassas , Normal ve Kuru Ciltler İçin
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.