Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Shiffa Home Fitoform 120 Kapsül


Ürün kodu: #12685
Son kullanma tarihi:

Tüm Shiffa Home Ürünleri

FORM TUTMANIN VE ZAYIFLAMANIN DOĞAL YOLU

  % 0 İNDİRİMLİ 
37,32 TL 37,32 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
SHİFFA HOME FİTOFORM 120 KAPSÜL 550 mg

FORM TUTMANIN VE ZAYIFLAMANIN DOĞAL YOLU

Açıklama :

- Shiffahome Fitoform Kapsül bir ilaç değildir. Gıda destekleyicisi üründür.
- Ürün ile bilgiler, bir hastalığın tedavisi amacıyla yapılmamıştır. Bu bilgiler, geleneksel kaynaklar ve son dönem bilimsel araştırmalardan derlenerek bilgilendirilmek amacıyla sunulmuştur.

Yeşil çay, Kuşburnu, Biberiye, Mersin yaprağı, Rezene, Ahududu yaprağı, şahtere otu, Isırgan otu, Buğday kepeği, Ardıç, Altın otu, Papatya ve Civan perçemi doğal bitki bileşimi, sağlıklı ve formda bir yaşam sürdürmenize yardımcı olabilecek gerekli etken maddeleri içermektedir.

Kullanım Şekli :

Günde 2 kez 2şer kapsül aç karnına alınabilir. Gıda takviyesi olarak kullanılır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.