Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Skin Doctors Circle Clear 15 Ml


Ürün kodu: #4854
Son kullanma tarihi:

Tüm Skin Doctors Ürünleri

GÖZ ALTI MORLUK GİDERİCİ KREM

  % 0 İNDİRİMLİ 
89,00 TL 89,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
SKIN DOCTORS CIRCLE CLEAR 15 ML (GÖZ ALTI MORLUK GİDERİCİ KREM)


Açıklama :

İçeriğindeki 9 ayrı bitki özü ve bileşenleri ile göz altındaki koyu halkaların görünümlerinin azalmasına, cildin daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Ürün renk bozunumlarını düzenleyen renk açıcılar, kılcal damarlardaki hasarları onarmaya yardımcı maddeler ile cilt yenileyici bileşenler içerir.

İçindekiler :

-K Vitamini
-Ayı üzümü ekstresi
-Retinol
-Arnika
-Biyoflavonoidler
-Kalendula
-Allantoin
-Kuşburnu
-Aloe vera


Kullanım Şekli :

-Ürün sabah ve akşam temizlenmiş cilde Masaj yaparak uygulanır.
-İstenilen etki sağlanduktan sonra yeniden oluşacak renk bozukluklarının önlenmesi için sürekli olarak kullanılması tavsiye edilir.
-Ürün retinol içerdiğinden hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılması önerilmemektedir
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.